Ginekologia i Położnictwo
we Wrocławiu

Centrum ZimMed to sieć specjalistycznych gabinetów ginekologiczno-położniczych.

W oparciu o doświadczony zespół lekarzy klinicystów oraz nowoczesny sprzęt zapewniamy pełną diagnostykę i leczenie schorzeń narządu płciowego oraz pełne specjalistyczne prowadzenie ciąży. Dodatkowo kwalifikujemy i przeprowadzamy zabiegi laserowego zwężania pochwy.

Umów się na wizytę
Umów się na wizytę

ZimMed - Specjalistyczne Centrum Ginekologiczno-Położnicze

W gabinetach ZimMed szczególną uwagę zwracamy na kompleksową i profesjonalną opiekę ginekologiczno-położniczą. Wyposażenie w wysokiej klasy aparaturę diagnostyczną oraz nasze doświadczenie zapewnia świadczenie usług na najwyższym poziomie medycznym.

Nasz zespół:

Naszą dewizą jest doświadczenie, profesjonalizm i nowoczesność.

Lekarze posiadają doświadczenie potwierdzone licznymi certyfikatami umiejętności, zdobyte długoletnią pracą w największym ośrodku położniczo – ginekologicznym mieszczącym się początkowo przy ul. Dyrekcyjnej a obecnie przy ul. Borowskiej. Prowadzą osobiście szkolenia dla innych lekarzy stając się ekspertami w swoich dziedzinach jak również aktywnie uczestniczą jako wykładowcy oraz prelegenci w krajowych i międzynarodowych Kongresach Ginekologiczno – Położniczych

Zdjęcia z kongresów

 

 

Prof. dr hab.  Mariusz Zimmer - specjalista ginekolog- położnik. Pracuje w Klinice Ginekologii i Położnictwa od 1983 roku .   Jest kierownikiem II Katedry i Kliniki Ginekologii i Położnictwa Uniwersytetu Medycznego przy ul. Borowskiej - Ośrodka Klinicznego o najwyższym stopniu referencyjności . Jest doświadczonym ekspertem jak również współtwórcą wielu rekomendacji postępowania położniczo – ginekologicznego dla lekarzy ginekologów w Polsce.

 

 

Dr n. med. Ewa Milnerowicz-Nabzdyk - specjalista w zakresie ginekologii i położnictwa. Adiunkt II Katedry i Kliniki Ginekologii i Położnictwa Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu przy ul. Borowskiej 213. W roku 2004 obroniła pracę doktorską pt. Ocena przydatności badania histeroskopowego i histerosalpingograficznego w diagnostyka czynnika macicznego i jajowodowego niepłodności. Od roku 2009 prowadząca pododdział Endoskopii Operacyjnej w II Katedrze i Klinice Ginekologii i Położnictwa UM Wrocław przy ul. Borowskiej, w ramach którego wykonywane są zaawansowane zabiegi laparoskopowe i histeroskopowe.

Dr n. med. Michał Pomorski - najlepszy absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu w 2004r. Specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Adiunkt w II Katedrze i Klinice Ginekologii i Położnictwa przy Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu - ul. Borowska 213. Obroniona z wyróżnieniem praca doktorska dotyczyła unikatowej diagnostyki wydolności łożyska za pomocą ultrasonograficznych badań dopplerowskich. Prowadzi diagnostykę prenatalną i endoskopowe leczenie ginekologiczne. Posiada międzynarodowy certyfikat ultrasonograficzny The Fetal Medicine Foundation (FMF), certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz certyfikat ultrasonografii trójwymiarowej VISUS 3D/4D. Autor i współautor licznych prac naukowych prezentowanych na licznych krajowych i zagranicznych kongresach .

Dr n. med. Anna Rosner-Tenerowicz - specjalizant w zakresie ginekologii i położnictwa. Pracownik etatowy Kliniki Ginekologii i Położnictwa USK przy ul. Borowskiej - Ośrodka o najwyższym poziomie referencyjności. Szczególnie zainteresowana diagnostyką prenatalną oraz okołoporodowym monitorowaniem stanu płodu. Temat ten był przedmiotem doktoratu obronionego z wyróżnieniem w 2013 roku.  Stałe doskonalenie umiejętności przez czynny udział  w Kongresach Światowych jak również praca w  Dziale Szybkiej Diagnostyki Prenatalnej Kliniki Ginekologii i Położnictwa przy ul. Borowskiej- jedynym takim Oddziale na Dolnym Śląsku umożliwiającym diagnozowanie i prowadzenie najtrudniejszych przypadków klinicznych cieżarnych pacjentek, w tym rzadko spotykanych i ciężkich patologii ciąży i wad u płodu. Doświadczenie w endoskopii ginekologicznej dzięki pracy w Oddziale Ginekologii Endoskopowej Jednego Dnia. Prowadzenie zajęć dydaktycznych ze studentami polsko i anglojęzycznymi Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Posiada certyfikat Fetal Medicine Foundation ( FMF).

Dr Artur Wiatrowski - specjalista ginekolog – położnik.  Pracownik naukowo-dydaktyczny Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Równocześnie od 2009  pracuje  na stanowisku starszego asystenta w II Katedrze i Klinice Ginekologii i Położnictwa Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu przy ul. Borowskiej 213. Posiada  certyfikat Fetal Medicine Foundation (FMF), sekcji Ultrasonograficznej Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego jak również ukończył kurs w  VISUS 3D/4D. Potwierdza to jego kompetencje w zakresie przeprowadzanych badań  ultrasonograficznych. Stałe doskonalenie swoich umiejętności przez częste aktywne uczestnictwo w światowych sympozjach i kursach jak również prowadzenie szkoleń i zajęć ze stażystami i studentami w ośrodku akademickim.  

 

 

Lokalizacja:

Nasze placówki zlokalizowane są w centrum Wrocławia, co zapewnia optymalny i wygodny dojazd zarówno samochodem jak i komunikacją miejską z dowolnego miejsca w mieście.

Gabinety ZimMed mieszczą się przy:

 

ul. Św. Mikołaja 51/52 III p. (w budynku MEDEX - vis a vis Cerkwi przy ul. Św. Mikołaja)

Wyświetl większą mapę


ul. Krawieckiej 3/2 I p. (w budynku Justin Centre – vis a vis Galerii Dominikańskiej)

Wyświetl większą mapę

 

ZimMed - ul. Krawiecka 3/2 - widok od strony Placu Dominikańskiego ZimMed - ul. Św. Mikołaja 51/52 - wejście główne