Ginekologia i Położnictwo
we Wrocławiu

Centrum ZimMed to sieć specjalistycznych gabinetów ginekologiczno-położniczych.

W oparciu o doświadczony zespół lekarzy klinicystów oraz nowoczesny sprzęt zapewniamy pełną diagnostykę i leczenie schorzeń narządu płciowego oraz pełne specjalistyczne prowadzenie ciąży. Dodatkowo kwalifikujemy i przeprowadzamy zabiegi laserowego zwężania pochwy.

Umów się na wizytę
Umów się na wizytę

ZimMed - Specjalistyczne Centrum Ginekologiczno-Położnicze

W gabinetach ZimMed szczególną uwagę zwracamy na kompleksową i profesjonalną opiekę ginekologiczno-położniczą. Wyposażenie w wysokiej klasy aparaturę diagnostyczną oraz nasze doświadczenie zapewnia świadczenie usług na najwyższym poziomie medycznym.

Nasz zespół:

Naszą dewizą jest doświadczenie, profesjonalizm i nowoczesność.

Lekarze posiadają doświadczenie potwierdzone licznymi certyfikatami umiejętności, zdobyte długoletnią pracą w największym ośrodku położniczo – ginekologicznym mieszczącym się początkowo przy ul. Dyrekcyjnej a obecnie przy ul. Borowskiej 213. Prowadzą osobiście szkolenia dla innych lekarzy stając się ekspertami w swoich dziedzinach jak również aktywnie uczestniczą jako wykładowcy oraz prelegenci w krajowych i międzynarodowych Kongresach Ginekologiczno – Położniczych. Mają na koncie liczne osiągniecia naukowe opisujące między innymi  własne nowatorskie metody diagnostyczno - lecznicze publikowane w liczących się publikacjach medycznych oraz przedstawiane na  Kongresach Światowych.

Zdjęcia z kongresów

 

 

Prof. dr hab.  Mariusz Zimmer - specjalista ginekolog- położnik. Pracuje w Klinice Ginekologii i Położnictwa od 1983 roku .   Jest kierownikiem II Katedry i Kliniki Ginekologii i Położnictwa Uniwersytetu Medycznego przy ul. Borowskiej - Ośrodka Klinicznego o najwyższym stopniu referencyjności . Jest doświadczonym ekspertem jak również współtwórcą wielu rekomendacji postępowania położniczo – ginekologicznego dla lekarzy polożników - ginekologów w Polsce.

 

 

 

 

Dr n. med. Michał Pomorski - najlepszy absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu w 2004r. Specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa.

Adiunkt w II Katedrze i Klinice Ginekologii i Położnictwa przy Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu - ul. Borowska 213. Obronił z wyróżnieniem pracę doktorską, która dotyczyła unikatowej diagnostyki wydolności łożyska za pomocą ultrasonograficznych badań dopplerowskich. Prowadzi diagnostykę prenatalną i endoskopowe leczenie ginekologiczne. Posiada międzynarodowy certyfikat ultrasonograficzny: The Fetal Medicine Foundation (FMF), certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz certyfikat ultrasonografii trójwymiarowej VISUS 3D/4D. Autor i współautor licznych prac naukowych prezentowanych na licznych krajowych i zagranicznych kongresach. Specjalizuje się  - w zabiegach endoskopowych z zastosowanie najnowocześniejszych metod obrazowania wykorzystując najnowsze techniki operacyjne oraz - w ocenie jakości blizny mięśnia macicy po cięciu cesarskim z możliwością jej korekty.

Dr n. med. Anna Rosner-Tenerowicz - specjalistka w zakresie ginekologii i położnictwa. 
Asystentka w II Katedrze i Klinice Ginekologii i Położnictwa USK przy ul. Borowskiej - Ośrodka o najwyższym poziomie referencyjności. Szczególnie zainteresowana diagnostyką prenatalną oraz okołoporodowym monitorowaniem stanu płodu. Temat ten był przedmiotem doktoratu obronionego z wyróżnieniem w 2013 roku.  Stałe doskonali umiejętności przez czynny udział  w Kongresach Światowych jak również pracując w  Dziale Szybkiej Diagnostyki Prenatalnej oraz prowadząc Centrum Ultrasonografii Zabiegowej Kliniki Ginekologii i Położnictwa - jedynymi takimi placówkami na Dolnym Śląsku umożliwiającymi diagnozowanie i prowadzenie najtrudniejszych przypadków klinicznych cieżarnych pacjentek oraz prowadzenie specjalistycznej diagnostyki ginekologicznej.  Posiada bogate doświadczenie w endoskopii ginekologicznej z zastosowaniem najnowszych metod obrazowania oraz w zabiegowej ultrasonografii ginekologicznej w technice 4D. Posiada certyfikat Fetal Medicine Foundation ( FMF), VISUS 3D/4D, Sekcji Ultrasonograficznej PTG.

Dr Artur Wiatrowski - specjalista ginekolog – położnik. 

Asystent w II Katedrze i Klinice Ginekologii i Położnictwa Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu przy ul. Borowskiej 213. Posiada  certyfikat Fetal Medicine Foundation (FMF), Sekcji Ultrasonograficznej Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz  VISUS 3D/4D. Potwierdza to wyspkie kompetencje w zakresie przeprowadzanych badań  ultrasonograficznych zarówno położniczych jak i ginekologicznych. Stałe doskonali swoje umiejętności przez częste aktywne uczestnictwo w światowych sympozjach i kursach jak również prowadzi szkolenia i zajęcia ze stażystami i studentami w ośrodku akademickim. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów endoskopowych z zastosowaniem nowoczesnych metod obrazowania z wykorzystaniem najnowszych metod operacyjnych.

 

 

Lokalizacja:

Nasze placówki zlokalizowane są w centrum Wrocławia, co zapewnia optymalny i wygodny dojazd zarówno samochodem jak i komunikacją miejską z dowolnego miejsca w mieście.

Gabinety ZimMed mieszczą się przy:

 

ul. Św. Mikołaja 51/52 III p. (w budynku MEDEX - vis a vis Cerkwi przy ul. Św. Mikołaja)

Wyświetl większą mapę


ul. Krawieckiej 3/2 I p. (w budynku Justin Centre – vis a vis Galerii Dominikańskiej)

Wyświetl większą mapę

 

ZimMed - ul. Krawiecka 3/2 - widok od strony Placu Dominikańskiego ZimMed - ul. Krawiecka 3/2 ZimMed - ul. Św. Mikołaja 51/52 - wejście główne